Menu
Semkon
Workshop

Firma na sociálních sítích

23.11. 2017 | 10:00 - 16:00

Hotel Jurys Inn Prague, Sokolovská 204/11, 186 00 Praha 8-Florenc

Praktický workshop Vás provede sociálnímu sítěmi a poradí, jak se na nich nejlépe prezentovat.

Více o akci

Každá úspěšná firma musí zachytit trend a musí se snažit přiblížit se potenciálnímu nebo stávajícímu zákazníkovi. Sociální sítě jsou totiž skvělým prostorem pro budování Brand Equity a Relationship marketingu. Za minimální náklady tak může malá firma se zajímavým obsahem komunikace konkurovat velkým gigantům. Na semináři si rozebereme tři základní složky kvalitní, moderní komunikace: obsah, social care a krizovou komunikaci. 

Povíme si, jak  nastartovat komunikaci tak, aby značka zvýšila svojí hodnotu a vytvořila vztah se zákazníky a udělal z nich i opravdově fanoušky svého Love Brandu. Prakticky si ukážeme, které soc. sítě jsou ideální pro kterou cílovou skupinu a probereme samozřejmě i odlišnosti v komunikaci na jednotlivých platformách. Seminář tak přinese klíčové informace, jak nejlépe využít potenciál soc. sítí pro komunikaci Vašeho projektu.

Těšíme se na setkání s Vámi, 

za tým společnosti SEMKON, s.r.o.

Libuše Kameníčková

 

 

 

Program 4

09:15
Registrace účastníků
10:00
Úvod a zahájení workshopu
10:00 - 16:00
Program workshopu
16:00
Diskuse, závěr workshopu

 

  • Komunikace na sociálních sítích
  • Facebook a jeho základy
  • Social care 
  • Krizová komunikace
  • Analytické nástroje
  • Ideální soc. sítě pro komunikaci firmy
  • Zásady komunikace na sociálních sítích

Témata workshopu:

 

Změna programu vyhrazena.. 

Přednášející 4

Filip Zikmund

Ing. Filip Zikmund MBA

Partner and CEO at Detonate s. r. o.

Od roku 2012 pracuje v marketingu se zaměřením na sociální sítě a nová média. Dlouhé roky se staral o Facebookový profil hlavního města Prahy, kde bylo zapotřebí nastavit jasnou koncepci a strategii. Díky tomu se podařilo z FB profilu Prahy vytvořit hlavní komunikační kanál města, který v krátkodobé i dlouhodobé interakci poráží i (co do počtu fans) desetkrát větší profily metropolí, jako jsou New York City, Chicago, Glasgow, Madrid... Filip se věnuje všem sociálním sítím, spolupracuje s mnoha dalšími subjekty z veřejného i soukromého sektoru, kterým se stará o strategii komunikace na sociálních sítích a krizovou komunikaci. Nyní je také CEO společnosti Detonate s. r. o.

Praktické informace 4

Firma na sociálních sítích

Manažer semináře:  Libuše Kameníčková | kamenickova@semkon.cz | 777 950 853

Místo konání: Hotel Jurys Inn Prague, Sokolovská 204/11, 186 00 Praha 8-Florenc

Doprava:  Metro stanice - Florenc

Parkování:  Parkování je v této části Prahy poměrně obtížné (Praha 8 má zřízené parkovací zóny), doporučujeme použít městskou hromadnou dopravu.  K využití jsou také parkoviště P+R, které jsou umístěny u metra v lokalitách Skalka I, II, Zličín I, II, Nové Butovice, Opatov, Chodov, Ládví, Letňany, Rajská zahrada, Černý Most I, II, Nádraží Holešovice a Depo Hostivař – více na http://www.parkujvklidu.cz/parkovani-pr/

 

Všeobecné obchodní podmínky 4

Účastník odesláním registračního formuláře prohlašuje, že souhlasí s poskytnutím osobních údajů v rozsahu jméno a příjmení, poštovní/fakturační adresa, číslo telefonu, e-mailová adresa, obchodní firma a sídlo zaměstnavatele, pracovní zařazení, a s jejich následným uchováváním a zpracováním společností SEMKON, s.r.o. Společnost SEMKON, s.r.o. je zapsána v registru zpracování osobních údajů vedeného Úřadem pro ochranu osobních údajů pod registračním číslem 00064030. Veřejný registr zpracování je k dispozici na:                                                       http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=29&submenu=30 
                                                                             

Údaje uvedené v registračním formuláři nebudou poskytnuty třetím stranám a budou použité pro zpracování registrace účastníka a vystavení zálohové faktury. Zasláním registrace účastník souhlasí s použitím osobních údajů společností  SEMKON, s r.o. dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a svoluje k zasílání informací spojených se seminářem a společností SEMKON, s.r.o. Po obdržení přihlášky bude emailem zasláno potvrzení o registraci spolu se zálohovou fakturou (100% registračního poplatku). Registrační poplatek musí být uhrazen v plné výši do data splatnosti. V případě jakéhokoliv problému s registrací či zálohovou fakturou nás neprodleně kontaktujte na telefonním čísle 777 950 853 či 222 231 227. 

 

Účastnický poplatek zahrnuje: Vstup na akci pro jednu osobu, celodenní občerstvení (snídaně, kávové přestávky, oběd) a tištěný a elektronický sborník prezentací. Účastník po konání akce obdrží potvrzení o účasti a zúčtovací fakturu. 
 

Provedená registrace je závazná. Organizátor semináře musí být písemně vyrozuměn o zrušení účasti na konferenci/semináři, změna účastníka je možná bez dalšího poplatku. O případné neúčasti či změně nás prosím informujte emailem. Při zrušení registrace účastníka/účastníků budou uplatňovány následující podmínky: do 11. listopadu 2017 bude účtován storno poplatek ve výši 50 % fakturovaného poplatku, po 11. listopadu 2017 bude účtován jako storno poplatek celý účastnický poplatek.

Organizátor si vyhrazuje právo na změnu programu, přednášejících či termínu konání. Pokud taková změna nastane, je povinen neprodleně informovat všechny přihlášené. 


Plné znění všeobecných obchodních podmínek společnosti SEMKON, s.r.o. 

Poplatky 4

Ceny jsou uvedeny bez DPH

2350 Kč

Účastnický poplatek

Reference :)  4

„Děkuji za možnost se zúčastnit tohoto workshopu, který byl pro mne přínosem k mé dosavadní práci. Organizace i obsahová část splnili moje očekávání.“

Erika Mixová, vedoucí TIC, Špindlerův Mlýn

 

„Velice děkujeme za uspořádání tohoto workshopu, byl pro nás velkým přínosem. Myslím, že pan Zikmund má svou práci opravdu rád, a ví o čem je řeč. Z toho plyne i jeho profesionalita. Ještě jednou děkujeme a budeme se těšit někdy příště.“

Barbora Pokorná a Monika Kocábová, Město Moravské Budějovice

Newsletter

Jste rádi neustále v obraze?
zadejte nám svou emailovou adresu a my Vás budeme informovat o nadcházejících akcích.

Zrušit
© Semkon 2015, all rights reserved,
powered by Marek Petrů