Co umíme

O nás

Specializujeme se na organizování a realizaci odborných seminářů a konferencí. Sledujeme aktuální vývoj a na základě důkladných rešerší pro Vás připravujeme konferenční nabídku. Klademe důraz na úroveň a odbornost přednášejících a na v praxi využitelné informace. Můžete se spolehnout na náš tým, který má za sebou několikaletou praxi v oboru a řadu úspěšných akcí. Zajišťujeme také komplexní či částečnou realizaci firemních a společenských eventů a odborných oborových konferencí v České republice i v zahraničí více v sekci Co umíme.

Jsme společensky odpovědná společnost, podstatnou část našich aktivit zajišťujeme ve spolupráci s neziskovou organizací MATERNUM a dáváme tak práci maminkám na mateřské a rodičovské dovolené, které sdružuje.

Co umíme

Zajistíme pro Vás organizaci firemních i společenských akcí. Máme zkušenosti s organizací vědeckých kongresů, oborových konferencí, odborných seminářů, workshopů a výstav. Zorganizujeme recepce, oslavy, večírky, teambuildingy, přehlídky, prezentace, propagační akce. Pomůžeme Vám zpracovat prezentaci, letáky a jiné propagační materiály, díky kterým maximálně využijete příležitostí k propagaci Vaší společnosti , které naše akce nabízejí. Zajistíme odborný trénink pro Vaše prezentující, aby se na pódiu cítili jako ryba ve vodě.

Obraťte se na nás a my Vám připravíme kompletní servis k realizaci Vaší akce – kreativní a technický návrh včetně přehledného rozpočtu, sponzoring, vhodný a reprezentativní prostor, techniku, catering, tlumočení, ubytování Vašich účastníků a hostů, PR, marketing, grafické návrhy a tisk propagačních materiálů, webové stránky s on-line registrací, dárkové předměty, hostesky a organizaci na místě… a nejen to! Akci pro vás přichystáme od A do Z!

Podporujeme

Být matkou naplno a přitom zůstat pracovně aktivní a dále pracovat na svém rozvoji. To je přístup k mateřství, který přináší matkám Maternum. Cílem neziskové organizace Maternum je nabídnout matkám příležitosti, jak pracovní, tak v oblasti vzdělávání, které jim umožní udržet a dále rozvinout jejich dosavadní znalosti a zkušenosti. Pracovní příležitosti jsou přitom přizpůsobené kvalifikaci a časovým možnostem matek, aby nebyly na úkor dítěte.

 

 

Newsletter

Jste rádi neustále v obraze?
zadejte nám svou emailovou adresu a my Vás budeme informovat o nadcházejících akcích.

Zrušit
© Semkon 2015, all rights reserved,
powered by Marek Petrů