Menu
Semkon
Seminář

Trendy v emisním obchodování 2018

2.10. 2018 | 09:30 - 15:00

Hotel Jurys Inn Prague, Sokolovská 204/11, 186 00 Praha 8 - Florenc

Pozor, změna termínu konání semináře: seminář se koná 2.10.2018

Odborný seminář zaměřený pro problematiku emisního obchodování přinese posluchačům aktuální a praktické informace z této oblasti, doplněné o připravovaný energetický zákon.

more about event

Emisní obchodování zažívá renesanci, ke které výrazným podílem přispěla přijatá reforma o evropském obchodování s emisními povolenkami po roce 2020. Ceny emisních povolenek jsou na sedmiletém maximu. Jen od začátku letošního roku cena povolenek vzrostla o zhruba 70 %. Celkový roční přísun povolenek na trh by se měl v letech 2021 až 2030 snižovat o 2,2 % ročně, tedy výraznějším tempem než doposud. Z trhu by měly být staženy až dvě miliardy povolenek, což by mělo vést k dalšímu růstu ceny.  

Jak se k plánované reformě postaví Česká republika? Co to pro podniky a příjemce povolenek znamená? Jak se mají připravit? Odborný seminář Trendy v emisním obchodování přinese aktuální a praktické informace z této oblasti, doplněné o novinky z přípravy nového energetického zákona a na to navazujícího energetického kodexu, který aktuálně připravuje Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR.

Těšíme se na setkání s Vámi, 

za tým společnosti SEMKON, s.r.o.

Libuše Kameníčková

 

Program 4

09:00
registrace účastníků
09:30
úvod a zahájení semináře
09:30 - 15:00
program semináře
15:15
diskuze, závěr semináře 

Semináři předsedá a diskuzi řídí: Adéla Denková, redaktorka, EURACTIV.cz

 

Ing. Jan Tůma, vedoucí oddělení obchodování s emisemi, MŽP ČR

Implementace EU ETS pro 4. obchodovací období

 
11:00 - 11:25
přestávka na kávu
 

Ing. Pavel Zámyslický, Ph.D., ředitel odboru energetiky a ochrany klimatu, MŽP ČR

Novinky v oblasti klimaticko-energetické politiky a cíle do roku 2030

 
12:30 - 13:15
přestávka na oběd
 

Ing. Pavlína Novotná, MSc., Energy Sales, Mitsui Bussan Commodities Ltd. 

Situace na trhu s EUA a řízení rizika

 
 

Ing. Ladislav Havel, ředitel odboru, Odbor elektroenergetiky, MPO ČR 

Novela energetického zákona

 
15:15
diskuze, shrnutí semináře 

Změna programu vyhrazena.. 

Practical info 4

Trendy v emisním obchodování 2018

Manažer semináře:  Libuše Kameníčková | kamenickova@semkon.cz | 777 950 853

Místo konání: Hotel Jurys Inn Prague, Sokolovská 204/11, 186 00 Praha 8-Florenc

Doprava:  Metro stanice - Florenc

Parkování: Parkování je v této části Prahy poměrně obtížné (Praha 8 má zřízené parkovací zóny), doporučujeme použít městskou hromadnou dopravu.  K využití jsou také parkoviště P+R, které jsou umístěny u metra v lokalitách Skalka I, II, Zličín I, II, Nové Butovice, Opatov, Chodov, Ládví, Letňany, Rajská zahrada, Černý Most I, II, Nádraží Holešovice a Depo Hostivař – více na http://www.parkujvklidu.cz/parkovani-pr/ . Protože parkoviště P+R bývají velmi často obsazené, doporučujeme další možnosti pro parkování. Nedaleko hotelu je placené parkoviště Na Florenci 25 Praha 1, Nové město, (vjezd z ulice Na Florenci). Více zde: http://www.hlidaneparkoviste.cz/parkoviste-praha-a-okoli/parkoviste-rap-praha-s-r-o-/ Příjezd po dálnici D8 – parkoviště Střelničná / Dolejškova Praha 8, celodenní parkování stojí 100kč http://www.hlidaneparkoviste.cz/parkoviste-praha-a-okoli/parkoviste-parkovisteladvi-cz . Příjezd po dálnici D1 - http://www.parkovistepraha.cz/index.php?site=pankra

General terms and conditions 4

Účastník odesláním registračního formuláře prohlašuje, že souhlasí s poskytnutím osobních údajů v rozsahu jméno a příjmení, poštovní/fakturační adresa, číslo telefonu, e-mailová adresa, obchodní firma a sídlo zaměstnavatele, pracovní zařazení, a s jejich následným uchováváním a zpracováním společností SEMKON, s.r.o. Společnost SEMKON, s.r.o. je zapsána v registru zpracování osobních údajů vedeného Úřadem pro ochranu osobních údajů pod registračním číslem 00064030. Veřejný registr zpracování je k dispozici na:                                                       http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=29&submenu=30 
                                                                             

Údaje uvedené v registračním formuláři nebudou poskytnuty třetím stranám a budou použité pro zpracování registrace účastníka a vystavení zálohové faktury. Zasláním registrace účastník souhlasí s použitím osobních údajů společností  SEMKON, s r.o. dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a svoluje k zasílání informací spojených se seminářem a společností SEMKON, s.r.o. Po obdržení přihlášky bude emailem zasláno potvrzení o registraci spolu se zálohovou fakturou (100% registračního poplatku). Registrační poplatek musí být uhrazen v plné výši do data splatnosti. V případě jakéhokoliv problému s registrací či zálohovou fakturou nás neprodleně kontaktujte na telefonním čísle 774 457 267 či 222 231 227. 

 

Účastnický poplatek zahrnuje: Vstup na akci pro jednu osobu, celodenní občerstvení (snídaně, kávové přestávky, oběd) a tištěný a elektronický sborník prezentací. Účastník po konání akce obdrží potvrzení o účasti a zúčtovací fakturu. 
 

Provedená registrace je závazná. Organizátor semináře musí být písemně vyrozuměn o zrušení účasti na konferenci/semináři, změna účastníka je možná bez dalšího poplatku. O případné neúčasti či změně nás prosím informujte emailem. Při zrušení registrace účastníka/účastníků budou uplatňovány následující podmínky: do 25. září 2018 bude účtován storno poplatek ve výši 50% fakturovaného poplatku, od 25. září 2018 bude účtován jako storno poplatek celý účastnický poplatek.

Organizátor si vyhrazuje právo na změnu programu, přednášejících či termínu konání. Pokud taková změna nastane, je povinen neprodleně informovat všechny přihlášené. Odesláním registrace potvrzujete, že jste se seznámili s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů společnosti Semkon.​

​Plné znění všeobecných obchodních podmínek společnosti SEMKON, s.r.o.  Odesláním registrace souhlasíte také se zpracováním osobních údajů. 

Charges 4

Ceny jsou uvedeny bez DPH

2900 Kč

Základní registrační poplatek

2500 Kč

Poplatek pro SS, VS a NNO

2320 Kč

Poplatek se slevovým kódem (kód uveďte do vzkazu pro nás)

Newsletter

Jste rádi neustále v obraze?
zadejte nám svou emailovou adresu a my Vás budeme informovat o nadcházejících akcích.

Zrušit
© Semkon 2015, all rights reserved,
powered by Marek Petrů