Menu
Semkon
Seminář

Trendy v emisním obchodování 2019

1.10. 2019 | 10:00 - 15:00

Praha, Botanique Hotel Prague

Seminář Trendy v emisním obchodování 2019 se zaměří na aktuální informace o budoucnosti EU ETS a na nové finanční mechanismy: Modernizační a Inovační fond.

more about event

V rámci dalšího, čtvrtého obchodovacího období se chystají změny v přidělování povolenek. Aktualizují se benchmarky a bezplatná alokace se úzce naváže na výrobu. Podle poslední verze české novely zákona o emisním obchodování, který míří do vlády, již Česká republika nebude vydávat povolenky výrobcům elektřiny výměnou za investice. O povolenky ale výrobci elektřiny nepřijdou. Tyto budou převedeny do tzv. Modernizačního fondu, který poskytne větší flexibilitu při udílení podpory a prostředky z něj budou moci být poskytnuty širšímu poli příjemců. 

Modernizační fond bude obsahovat více než 100 mld. Kč, kterými se podpoří investice do rozvoje obnovitelných zdrojů energie, energetické účinnosti a snižování emisí tak, aby ČR splnila své cíle v těchto oblastech. Podmínkou pro získání prostředků z Modernizačního fondu bude to, aby investice nebyla žádným způsobem použita na využití pevných fosilních paliv.  Zajímá Vás, jaké budou změny a dopady nových pravidel? To a mnohem více se dozvíte na našem semináři.

Těšíme se na setkání s Vámi, 

za tým společnosti SEMKON, s.r.o.

Libuše Kameníčková

Program 4

09:00
registrace účastníků
10:00
úvod a zahájení semináře
10:00 - 15:00
program semináře
15:00
diskuze, závěr semináře 

 

Ing. Jan Tůma, vedoucí oddělení obchodování s emisemi, MŽP ČR

Implementace EU ETS pro 4. obchodovací období, budoucnost EU ETS a na nové finanční mechanismy: Modernizační a Inovační fond

 
11:00 - 11:25
přestávka na kávu
 

Ing. Pavel Zámyslický, Ph.D., ředitel odboru energetiky a ochrany klimatu, MŽP ČR

Novinky v oblasti klimaticko-energetické politiky a cíle do roku 2030

 
12:30 - 13:30
přestávka na oběd
 

Ing. Pavlína Novotná, MSc., Energy Sales, Mitsui Bussan Commodities Ltd. 

Situace na trhu s EUA, vývoj cen a řízení rizika

 
 
14:00 - 15:00
diskuze, shrnutí semináře 

Obsah prezentací bude upraven dle aktuálního vývoje. Změna programu vyhrazena.

Practical info 4

Trendy v emisním obchodování 2019

Manažer semináře:  Libuše Kameníčková | kamenickova@semkon.cz | 777 950 853

Místo konání: Botanique Hotel Prague , Sokolovská 204/11, 186 00 Praha 8-Florenc

Doprava:  Metro stanice - Florenc

Parkování: Parkování je v této části Prahy poměrně obtížné (Praha 8 má zřízené parkovací zóny), doporučujeme použít městskou hromadnou dopravu.  K využití jsou také parkoviště P+R, které jsou umístěny u metra v lokalitách Skalka I, II, Zličín I, II, Nové Butovice, Opatov, Chodov, Ládví, Letňany, Rajská zahrada, Černý Most I, II, Nádraží Holešovice a Depo Hostivař – více na http://www.parkujvklidu.cz/parkovani-pr/ . Protože parkoviště P+R bývají velmi často obsazené, doporučujeme další možnosti pro parkování. Nedaleko hotelu je placené parkoviště Na Florenci 25 Praha 1, Nové město, (vjezd z ulice Na Florenci). Více zde: http://www.hlidaneparkoviste.cz/parkoviste-praha-a-okoli/parkoviste-rap-praha-s-r-o-/ Příjezd po dálnici D8 – parkoviště Střelničná / Dolejškova Praha 8, celodenní parkování stojí 100kč http://www.hlidaneparkoviste.cz/parkoviste-praha-a-okoli/parkoviste-parkovisteladvi-cz . Příjezd po dálnici D1 - http://www.parkovistepraha.cz/index.php?site=pankra

General terms and conditions 4

Účastník odesláním registračního formuláře prohlašuje, že souhlasí s poskytnutím osobních údajů v rozsahu jméno a příjmení, poštovní/fakturační adresa, číslo telefonu, e-mailová adresa, obchodní firma a sídlo zaměstnavatele, pracovní zařazení, a s jejich následným uchováváním a zpracováním společností SEMKON, s.r.o. Společnost SEMKON, s.r.o. je zapsána v registru zpracování osobních údajů vedeného Úřadem pro ochranu osobních údajů pod registračním číslem 00064030. Veřejný registr zpracování je k dispozici na:                                                       http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=29&submenu=30 
                                                                             

Údaje uvedené v registračním formuláři nebudou poskytnuty třetím stranám a budou použité pro zpracování registrace účastníka a vystavení zálohové faktury. Zasláním registrace účastník souhlasí s použitím osobních údajů společností  SEMKON, s r.o. dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a svoluje k zasílání informací spojených se seminářem a společností SEMKON, s.r.o. Po obdržení přihlášky bude emailem zasláno potvrzení o registraci spolu se zálohovou fakturou (100% registračního poplatku). Registrační poplatek musí být uhrazen v plné výši do data splatnosti. V případě jakéhokoliv problému s registrací či zálohovou fakturou nás neprodleně kontaktujte na telefonním čísle 774 457 267 či 222 231 227. 

 

Účastnický poplatek zahrnuje: Vstup na akci pro jednu osobu, celodenní občerstvení (snídaně, kávové přestávky, oběd) a tištěný a elektronický sborník prezentací. Účastník po konání akce obdrží potvrzení o účasti a zúčtovací fakturu. 
 

Provedená registrace je závazná. Organizátor semináře musí být písemně vyrozuměn o zrušení účasti na konferenci/semináři, změna účastníka je možná bez dalšího poplatku. O případné neúčasti či změně nás prosím informujte emailem. Při zrušení registrace účastníka/účastníků budou uplatňovány následující podmínky: do 14 dnů před konáním konference bude účtován storno poplatek ve výši 50% fakturovaného poplatku, po 14 dnech před konáním konference bude účtován jako storno poplatek celý účastnický poplatek.

Organizátor si vyhrazuje právo na změnu programu, přednášejících či termínu konání. Pokud taková změna nastane, je povinen neprodleně informovat všechny přihlášené. 

​Plné znění všeobecných obchodních podmínek společnosti SEMKON, s.r.o. 

Charges 4

Ceny jsou uvedeny bez DPH

2900 Kč

Základní registrační poplatek

2500 Kč

Poplatek pro SS, VS a NNO

2320 Kč

Poplatek se slevovým kódem (kód uveďte do vzkazu pro nás)

Newsletter

Jste rádi neustále v obraze?
zadejte nám svou emailovou adresu a my Vás budeme informovat o nadcházejících akcích.

Zrušit
© Semkon 2015, all rights reserved,
powered by Marek Petrů