Generálním partnerem konference SOLÁRNÍ ENERGIE A AKUMULACE V ČR 2020 se stala společnost bpv Braun Partners s.r.o.

8. 01. 2020

bpv BRAUN PARTNERS je jednou z nejvýznamnějších mezinárodních advokátních kanceláří v České republice a na Slovensku. Naše kancelář byla založena v roce 2006 týmem zkušených advokátů, kteří spolu předtím pracovali v renomované mezinárodní advokátní kanceláři Haarmann Hemmelrath. Již od svého vzniku výrazně rosteme a úspěšně působíme i na Slovensku, kde jsme v roce 2010 otevřeli vlastní pobočku.

Mezinárodní zkušenosti:
Téměř všichni členové našeho padesátičlenného týmu mají za sebou mnohaleté zkušenosti z mezinárodních advokátních kanceláří. Dodržujeme nejlepší tradice zajišťování špičkové kvality, průběžného vzdělávání a sdílení zkušeností získaných z globálních transakcí a zároveň dbáme na zachování mezinárodních postupů a vysokých etických standardů při poskytování všech našich služeb.

Lokální odbornost
Působíme na našem trhu a známe národní specifika. Díky menší byrokratické zátěži jsme pružnější a často dokážeme reagovat rychleji než nadnárodní advokátní kanceláře, a to jak v jednoduchých věcech, tak i při vedení složitých právních případů či z hlediska vstřícnosti vůči potřebám našich klientů.

Regionální propojení
Region střední a východní Evropy velmi dobře známe a prostřednictvím naší aliance bpv LEGAL se 140 advokáty dokážeme našim klientům pomoci stejně dobře z Prahy a Bratislavy, jako z Vídně, Budapešti či Bukurešti i dalších zemí střední a východní Evropy. Zkušené týmy hovořící třemi jazyky

Advokátní kancelář bpv BRAUN PARTNERS tvoří více než 36 odborníků z řad českých, slovenských, německých a britských právníků a daňových poradců, patřících často k nejuznávanějším odborníkům v České republice či na Slovensku, přičemž mnozí z nich již předtím pracovali v nadnárodních advokátních kancelářích. Kromě místní češtiny, respektive slovenštiny, angličtiny a němčiny, které patří do základní jazykové výbavy všech členů našeho týmu, mnozí z nich rovněž ovládají italštinu, francouzštinu, ruštinu či španělštinu.

Aliance bpv LEGAL
Advokátní kancelář bpv BRAUN PARTNERS je zakládajícím členem aliance bpv LEGAL, tvořené nezávislými advokátními kancelářemi, pokrývajícími region střední a východní Evropy. Členové této aliance spolu již více než 15 let (původně v rámci jedné z předních mezinárodních kanceláří) úzce spolupracují při poskytování přeshraničního právního poradenství z klíčových hlavních měst střední a východní Evropy: Bratislavy, Bruselu, Budapešti, Bukurešti, Prahy a Vídně (odtud zkratka „bpv“).

Prostřednictvím aliance bpv LEGAL můžeme plně využívat mezinárodní odborné kvalifikace jejích členů a společně tak tvoříme tým 140 velmi zkušených právníků s hlubokými znalostmi a širokým spektrem specializací. Naši vysoce kvalifikovaní odborníci dobře rozumí místnímu podnikatelskému prostředí i specifickým potřebám klientů, kteří podnikají v rámci regionu střední a východní Evropy, a proto jim přinášejí ta nejlepší možná řešení.
 

Newsletter

Jste rádi neustále v obraze?
zadejte nám svou emailovou adresu a my Vás budeme informovat o nadcházejících akcích.

Zrušit
© Semkon 2015, all rights reserved,
powered by Marek Petrů